top of page

Jauns uzsaukums programmai "No e-pasta līdz e-parakstam"

Izsludinām jaunu pieteikšanos kursam "No e-pasta līdz e-parakstam".

Šī ir iespēja iemācīties lietot dažādus ikdienā nepieciešamus pakalpojumus internetā, sākot ar e-pastu, beidzot ar dokumentu elektronisku parakstīšanu un savas pensijas pārvaldīšanu.

Kursa saturs ir piemērots ikvienam, kurš vēlas iegūt pamatprasmes, lai darbotos ar datoru un internetu, izveidot e-pastu, kā arī pēdējie moduļi piemēroti arī tiem, kuri vēlas apgūt konkrētu digitālo pakalpojumu izmantošanu.

Kurss sastāv no 7 moduļiem, kas katrs ir 3 stundu garš, un katram modulim var pieteikties atsevišķi, tāpēc ja ieinteresē tikai , piemēram, 7. modulis par Latvija.lv un pensiju līmeņiem, droši var pieteikties tikai tam.


Aicinām nodot šo informāciju cilvēkiem, kuri nelieto internetu vai ir ierobežoti iespējās piekļūt atbilstošajai informācijai.

Pirmā tikšanās notiks 1.martā plkst.15:00 Grobiņas Pieaugušo izglītības centrā, M.Namiķa ielā 19, Grobiņā.


Pieteikšanās, aizpildot pieteikuma formu https://forms.gle/vhdv2MQmacsSX8om7, vai rakstot e-pastu grobinas.pic@dkn.lv vai zvanot pa tālr. 28382001, 25903405.

Mācības ir bez maksas.


Programma izveidota Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministriju tās īstenotā Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta „Nacionālie koordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā” (projekta numurs Nr. 101051304-NCLV-ERASMUS-EDU-2021-AL-AGENDA-IBA) ietvaros.


18 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page