top of page

Uzsāk apgūt digitālās prasmes

Updated: Nov 14

Piektdien, 3.novembrī Grobiņas PIC datortelpā tikāmies pirmajā nodarbībā kursā "Digitālo pakalpojumu izmantošana ikdienas dzīves situāciju risināšanā". Vairāk nekā trīs stundas brīnišķīgā kompānijā pie tējas un cepumiem pārrunājām, kādas kuram ir vajadzības un prasmes digitālo rīku lietošanā, kādus digitālos pakalpojumus katrs jau izmanto vai zina. Iepazinām svarīgākos jēdzienus par un ap internetu. Nodarbības otrajā daļā dalībnieki pildīja digitālās pratības testu un tie, kuriem vēl nebija izveidoja e-pastus. Nodarbības beigās - labi padarīta darba sajūta gan nodarbības vadītājai, gan dalībniekiem.

Lai arī dalībniekiem ir atšķirīgi priekšzināšanu līmeņi vienojāmies, ka turpināsim strādāt kopā, jo zinošākie var palīdzēt citiem, tādējādi nostiprinot savas prasmes.

Grupa vienojās, ka labprātāk kursu īstenotu intensīvāk, proti, divas reizes nedēļā. Tāpēc, ja vēlies pievienoties kādai nodarbībai, lūdzu iepriekš sazinies vai seko līdzi informācijai mājaslapā un sociālajos tīklos.

Nākamajā nodarbībā atkārtosim svarīgāko par digitālajām ierīcēm un pakalpojumiem, darbosimies interneta pārlūkprogrammās un jaunizveidotajos e-pastos - mācīsimies sūtīt ziņas un dokumentus, saglabāt un sakārtot dokumentus e-pasta krātuvēs, noskaidrosim, kas ir e-paraksts, kam tas vajadzīgs un kā pie tā tikt.


Joprojām var pievienoties finanšu pratības kursam "Manu personīgo finanšu plānošana". Plašāk par kursu lasi šeit.

2 views0 comments
bottom of page