top of page

Uzsāk apgūt digitālās prasmes

Piektdien, 3.novembrī Grobiņas PIC datortelpā tikāmies pirmajā nodarbībā kursā "Digitālo pakalpojumu izmantošana ikdienas dzīves situāciju risināšanā". Brīnišķīgā kompānijā pie tējas un cepumiem iepazināmies un pārrunājām, kādas kuram ir vajadzības un prasmes digitālo rīku lietošanā, kādus digitālos pakalpojumus katrs jau izmanto vai zina.

Nodarbības otrajā daļā iepazinām svarīgākos jēdzienus par un ap internetu, dalībnieki pildīja digitālās pratības testu un tie, kuriem vēl nebija izveidoja e-pastus.

Lai arī dalībniekiem ir atšķirīgi priekšzināšanu līmeņi vienojāmies, ka turpināsim strādāt kopā, jo zinošākie var palīdzēt citiem, tādējādi nostiprinot savas prasmes.

Grupa vienojās, ka labprātāk kursu īstenotu intensīvāk, proti, divas reizes nedēļā. Tāpēc, ja vēlies pievienoties kādai nodarbībai, lūdzu, iepriekš sazinies vai seko līdzi informācijai mājaslapā un sociālajos tīklos.

Nākamajā nodarbībā atkārtosim svarīgāko par digitālajām ierīcēm un pakalpojumiem, darbosimies interneta pārlūkprogrammās un jaunizveidotajos e-pastos - mācīsimies sūtīt ziņas un dokumentus, saglabāt un sakārtot dokumentus e-pasta krātuvēs, noskaidrosim, kas ir e-paraksts, kam tas vajadzīgs un kā pie tā tikt.

Kursa dalībniekiem tika piedāvāta iespēja papildus digitālajām prasmēm pilnveidot arī finanšu pratību kursā "Manu personīgo finanšu plānošana", kam vēl var pieteikties - pirmā nodarbība 6.novembrī. Plašāk par kursu lasi šeit.


Neformālās izglītības pilotprogramma kursam "Digitālo pakalpojumu izmantošana ikdienas dzīves situāciju risināšanā" tiek realizēts sadarbībā ar Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministriju Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta „Nacionālie koordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā” (projekta numurs Nr. 101051304-NCLV-ERASMUS-EDU-2021-AL-AGENDA-IBA) ietvaros.

12 views0 comments

Comments


bottom of page