top of page

Tikšanās ar partneriem Bursā projekta SUSDEVALUES ietvaros

Bursā notika otrā Transnacionālā sanāksme, ko rīkoja Turcijas partneris EUROASIA Inovatīvās sabiedrības asociācija, kurā piedalījās arī Grobiņas Pieaugušo izglītības centrs darba grupa.

Laikā, kad sociālo pārmaiņu un globalizācijas dēļ mainās vērtības, divu gadu Erasmus+ projekts “Ilgtspējīgo vērtību saglabāšana” cenšas izprast vērtību psiholoģisko būtību un to atšķirības dažādās demogrāfiskajās grupās, ņemot vērā cilvēku dzimumu, izglītību, reliģiju un vecumu. Mēs balstāmies uz Erasmus+ prioritātēm, koncentrējoties uz kopīgām vērtībām, pilsonisko iesaisti un iekļaušanu.


Mūsu misija ir dot iespēju pieaugušo izglītotājiem iedvesmot kopīgās vērtības dažādās grupās personiskai un profesionālai izaugsmei, sniedzot labumu indivīdiem un viņu ģimenēm. Pievienojieties mums mūsu ceļojumā, lai izpētītu un integrētu vērtības iekļaujošākai Eiropai. Sekojiet līdzi projekta “Ilgtspējīgo vērtību saglabāšana” jaunumiem.

Otrā starpvalstu projekta sanāksme notika Bursā, Turcijā. Uzņēmēja organizācija Avrasya Yenilikçi Toplum Derneği laipni uzņēma projekta partnerus 12. un 13. septembrī viņu birojā, kas atrodas ērtā vietā netālu no pilsētas universitātes. Sanāksmes galvenie mērķi bija pārskatīt pašreizējos projekta rezultātus un izstrādāt stratēģiju turpmākajiem posmiem.


Sanāksmē piedalījās visi partneri gan klātienē, gan virtuāli. Pēc sanāksmes noslēguma partneri izbaudīja Zaļās Bursas pilsētas apskati, izpētot tās ikoniskos orientierus.


Tikšanās laikā partneri iesaistījās produktīvā diskusijā par e-apmācības tēmu. Viņi pētīja dažādus aspektus, piemēram, e-mācību metožu integrāciju projekta ietvaros, potenciālās platformas, ko izmantot, un saistošu tiešsaistes izglītības resursu izstrādi. Sadarbības ideju un ieskatu apmaiņa par e-mācībām kalpoja kā vērtīga sanāksmes sastāvdaļa, veicinot novatoriskas pieejas, lai uzlabotu projekta vispārējo efektivitāti zināšanu izplatīšanā un prasmju attīstībā.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet tīmekļa vietni susdevalues.com.


Projektu "Sabiedrības ilgtspējīga attīstība, pārskatot vērtības" finansē Eiropas Savienības programma Erasmus+.


5 views0 comments

Comments


bottom of page