top of page

Tiešsaistes konferencē prezentē vērtību izglītības programmu

Projekta "Susdevalues" 3.darba pakotnes noslēgumā notika tiešsaistes konference, kurā prezentējām Vērtību izglītības programmu. Programma sastāv no 5 blokiem par vērtībām, to būtību un vērtību dažādo izprani un nozīmīgumu dažādās dzīves situācijās.

Grobiņas PIC ir izveidojis sadaļu par ģimeni - kā ģimene ietekmē nākotnes pieaugušā vērtību sistēmu, kā ar dažādiem pasākumiem un ģimenes tradīcijām varam pieņemt un izcelt jaunas vērtības. Vēl programmā ir moduļi "Kas ir vērtības un kāpēc tās ir svarīgas?", "Kādas ir Eiropas vērtības?", "Kā mūsu vērtības ietekmē, to kā pavadām laiku?", "Kā mūsu vēertības ietekmē to, kā mēs tērējam naudu?".

Šobrīd projekta interneta vietnē ir pieejamas mācības angļu valodā, bet pēc programmas pilotēšanas tā būs pieejam arī nacionālajās valodās, tai skaitā arī latviešu.


 Projektu SUSDEVALUES ("Sabiedrības ilgtspējīga attīstība, pārskatot vērtības") (projekta nr. 2022-1-LV01-KA220-ADU-000085017)ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Savienība. Paustie viedokļi un uzskati atspoguļo autora personīgos uzskatus un ne vienmēr sakrīt ar Eiropas Savienības vai Eiropas Izglītības un Kultūras izpildaģentūras (EACEA) viedokli. Ne Eiropas Savienība, ne EACEA nenes atbildību par paustajiem uzskatiem.27 views0 comments

コメント


bottom of page