top of page

Seminārs “Kritiskā pašanalīze”
Nodibinājums “Nodibinājums Liepāja 2027” aicina uz semināru cikla ceturto nodarbību par personīgo izaugsmi profesionālai izcilībai.

Seminārs “Kritiskā pašanalīze” notiks piektdien, 24. maijā, plkst. 11.00, Kuldīgas Mākslas namā, 1905. gada ielā 6, Kuldīgā.


Nodarbības pasniedzējs būs Liepāja 2027 sabiedrības iesaistes speciālists, “Demokrātijas kafejnīcas” idejas autors, “Demokrātijas fonda” valdes loceklis, pētījuma uzņēmuma "Mozokot" līdzīpašnieks un vairāku grāmatu līdzautors Dr.Phil. Ģirts Jankovskis.


Šī ir jau ceturtā semināru cikla nodarbība, kas veidota ar mērķi stiprināt vietējo organizāciju un radošo nozaru pārstāvju prasmes.


Seminārā kopīgi apzināsimies pašapziņas nozīmi un personīgos šķēršļus, šajā reizē būs jāveic dažādi uzdevumi Kuldīgas pilsētvidē, caur dažādiem ceļiem analizējot kultūras projektus.

Lai pieteiktos (ne)miera semināru ciklam, aicinājums aizpildīt pieteikšanās anketu: https://epakalpojumi.liepaja.lv/lv/projects/preview/355/


Semināros vietu skaits ir ierobežots, aicinājums pieteikties līdz 20. maijam. Pasākums ir bezmaksas.

Jau ziņots, ka Liepāja 2027 radījusi jaunu kapacitātes stiprināšanas platformu - vairāku semināru ciklu ar mērķi sniegt iespēju Radošās (ne)miera zemes (Liepāja, Dienvidkurzeme, Kuldīgas novads) organizācijām un cilvēkiem stiprināt savas praktiskās un teorētiskās zināšanas un prasmes par projektu realizēšanu saistībā ar Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 programmu. Nodarbības par dažādām tēmām paredzētas reizi mēnesī.

Pēdējais šī cikla seminārs “Vara un varēšana” notiks 14. jūnijā Liepājas pludmalē.


Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 projektā piedalās Liepājas valstspilsēta, Dienvidkurzemes un Kuldīgas novadi. Eiropas kultūras galvaspilsēta ir iespēja stiprināt kaimiņu novadu sadarbību, identitātes saglabāšanu un kopējo Eiropas vērtību iekļaušanu sabiedrībā. Vairāk par Liepāja 2027 lasi projekta interneta vietnē https://www.liepaja2027.lv/.

0 views0 comments

Comentarios


bottom of page