top of page

Reģistrējies bezmaksas online apmacībām par AI saistītām tēmāmDigital Journey piedāvā starptautiskās izglītības programmas “Izaugsme ar Google” vebinārus par šī gada aktuālāko - AI(MI - mākslīgais intelekts)!

Google sadarbībā ar vadošajiem Latvijas e-komercijas, digitālā mārketinga, kiberdrošības ekspertiem un pasniedzējiem ir sagatavojusi apjomīgu apmācību ciklu.

 Gada noslēdzošā aptauja pierādīja, ka vairāk nekā 90% no apmācību apmeklētājiem vēlas uzzināt vairāk par AI saistītām tēmām un uzzināt, kā mākslīgais intelekts var palīdzēt ikdienas darbā.

Tāpēc šogad, kopā ar partneriem, ir paplašināta digitālo prasmju apmācību programma, piedāvājot jaunas AI apmācības ikvienam.

“Izaugsme ar Google” jaunā, uz mākslīgo intelektu(AI) vērstā bezmaksas apmācību sērija, piedāvā apmeklētājiem praktiskas iemaņas un zināšanas, lai izmantotu AI priekšrocības, ietaupītu laiku vai attīstītu savu biznesu.

Google eksperti ir izstrādājuši bezmaksas izglītības programmu, kas ir piesātināta ar praktiskiem padomiem un padomiem par būtiskām AI prasmēm.


Kvalitatīva apmācība palīdzēs Tev uzlabot digitālās prasmes, un pielietot tās uzņēmējdarbībā vai darba meklēšanā. 

Piedalīties var visi interesenti - tās ir bezmaksas apmācības, kuru mērķis ir radīt labvēlīgu vidi maziem un vidējiem uzņēmumiem patstāvīgi mainīgajā pasaulē.


Apskati mācību piedāvājumu un izvēlies sev piemērotāko https://www.digijourney.com/izaugsme-ar-google/#lp-pom-text-515


Digital Journey ir uzņēmums, kura pamataktivitāte ir digitālā mārketinga apmācību rīkošana - tā mērķis ir celt kursu apmeklētāju kompetenci, atgādināt aizmirstas lietas, un atvērt acis jaunu un vēl nezināmu iespēju izmantošanai. Kompānija Digital Journey ir par attīstību un oriģinalitāti. Digital Journey sadarbojas ar Google, lai nodrošinātu jaunāko un aktuālāko informāciju par galvenajiem Google produktiem, kas ir Google Analytics, Google AdWords, Google Display Network, YouTube & Mobile.

1 view0 comments

Kommentare


bottom of page