top of page

Pieteikšanās nodarbībām Grobiņas PIC

Apkopojums par aktuālajām nodarbībām -Līdz 29.02. Pieteikšanās neformālās izglītības programmām

  •  Digitālo pakalpojumu izmantošana ikdienas dzīves situāciju risināšanā". Plašāk par programmu un pieteikšanās Grobiņas PIC.

  •  “Manu personīgo finanšu plānošana ". Plašāk par programmu un pieteikšanās Grobiņas PIC.

Līdz 28.02. Pieteikšanās nodarbību ciklam Floristika” - pavasara vainagu, ziedu dekoru un pušķu veidošana. Plašāk par nodarbībām un pieteikšanās Grobiņas PIC. 


“Bēbīšu skoliņa”. Iespēja pieteikties un pievienoties nodarbībām vecākiem ar bērniņiem no 4 mēnešu līdz divu gadu vecumam. Plašāk par nodarbībām un pieteikšanās Grobiņas PIC.  


Līdz 10.03. "Saprast sevi un apkārtējos. Bērni. Personību tipoloģija izaugsmei"  - Intas Santas neformālās izglītības programma bērnu slēptās motivācijas izpratnei ar personību tipoloģijas - eneagramma palīdzību. Vairāk par nodarbību  Grobiņas PIC. Pieteikšanās https://forms.gle/EP3NefGsUewYmosGA 


Līdz 10.03. ”Degt, bet neizdegt” atvērta pieteikšanās neformālās izglītības nodarbībām par izdegšanas sindromu un mentālās veselības stiprināšanu. Nodarbības sāksies aprīlī un notiks dažādās vietās Dienvidkurzemes novadā. Pieteikšanās un vairāk informācijas https://forms.gle/m59b7JkhxMT9hBew8 


13.03. Grobiņā un 21.03. Aizputē “Medjpratība senioriem”. Dienas nodarbība par medijpratību ar diskusijām un kopīgām pusdienām senioriem. Plašāk Grobiņas PIC.


27.03. Praktiska nodarbība  “Canvas pamati”. Dalība bez maksas. Vairāk informācija un pieteikšanās Grobiņas PIC.


Aktuālo informāciju par nodarbību laikiem un nodarbību saturu var atrast mūsu mājaslapā grobinaspic.lv  un sociālajos tīklos. Vietu skaits katrā nodarbībā ir ierobežots. 

Mūsu mājas lapas sadaļā Piedāvājums - Kursi var atrast informāciju par aktuālajām nodarbībām Grobiņas PIC un mūsu sadarbības partneriem.

Aicinām pieteikties nodarbībām pieteikties arī tad, ja nav iespējas izbraukāt uz noteiktajām vietām. Ja kādā novada vietā iedzīvotāji izrādīs interesi, izmantosim visas iespējas, lai organizētu nodarbību tuvāk mājām. 


Aicinām līdzdarboties un sazināties ar mums, ja jums ir idejas, prasmes, interesentu grupa u.c.,  nodarbību un kursu organizēšanā. Tāpat aicinām sūtīt mums ziņas par jau esošām izglītības iespējām jūsu ciemā, pagastā, pilsētā, lai informācija būtu vienkopus un visiem pieejama.

Jautājumu un ieteikumu gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pastu grobinas.pic@dkn.lv vai zvanīt pa mob.tālr. 25903405. 


20 views0 comments

コメント


bottom of page