top of page

Piedāvājums pieaugušo neformālās izglītības nodarbībām februārī Liepājā!

Liepājas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa aicina iedzīvotājus pieteikties uz februāra mēneša pieaugušo neformālās izglītības nodarbībām.

Klātienes nodarbības notiek Peldu ielā 5, Liepājā, bet tiešsaistes nodarbības notiks e -platformās Zoom un MS Teams.

Skatīt: pieteikšanās anketa uz februāra nodarbībām.


8. februāris plkst. 17.00–18.30Izglītojoša interaktīva nodarbība sākumskolas (1.–3. kl.) bērnu vecākiem "Kā veiksmīgi motivēt bērnu mācīties?"

Nodarbības vadītāja Irina Jakabsone, klīniskais ģimenes un izglītības psihologs.Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt, kā bērnam veidojas produktīva motivācija, iegūt jaunas zināšanas par apkārtējo pasauli, kā arī apgūt efektīvus paņēmienus, lai motivētu bērnu mācīties skolā un pildīt mājasdarbus.Mērķauditorija: vecāki, īpaši aicināti pirmsskolas vecuma bērnu vecākiPieteikšanās: līdz 6. februārim


13. februāris plkst. 17.00–18.30Informatīva nodarbība "Svarīgākais par veselīgu un sabalansētu uzturu”

Nodarbības vadītāja Dace Dieviņa, veselības sporta speciāliste, topošā uztura terapeite.Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt par to, kas ir sabalansēts un veselīgs uzturs, kliedēt mītus par dažādām diētām un uztura režīmiem, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem par veselīgu dzīvesveidu. Tāpat nodarbībā būs iespēja arī dzirdēt vērtīgus ieteikumus, par to kā spert pirmos soļus uz aktīvāku un veselīgāku ikdienu.Mērķauditorija: ikviens interesentsPieteikšanās: līdz 11. februārim


14. februāris plkst. 17.00–18.30Radošā meistarklase "Cauri spīd"

Meistarklases vadītāja Sintija Lasmane, māksliniece, keramikas un stikla mozaīkas pasniedzēja.Apraksts: Meistarklases laikā būs iespēja izveidot dizaina priekšmetu “gaismas ķērājs”. Katrs dalībnieks veidos savu kausētā stikla dekoru putna veidolā, ko apgleznos ar stikla krāsām. Līdzi ņemt trauciņu ūdenim.Mērķauditorija: ikviens interesents ar vai bez mākslas priekšzināšanāmPieteikšanās: līdz 11. februārimNodarbības maksa: 12 Eiro (t.sk. PVN)


15. februāris plkst. 15.00–16.30Praktiskā nodarbība “MS Word un PowerPoint knifi un triki”

Nodarbības vadītājas Andra Krasavina un Linda Gintere, Digitālo tehnoloģiju IKT jomas entuziastes.Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt vai atsaukt atmiņā ikdienā neizmantotus 10 kinfus un trikus Microsoft tekstapstrādes un prezentāciju veidošanas programmatūrā.Mērķauditorija: ikviens interesentsPieteikšanās: līdz 12. februārim


15. februāris plkst. 17.00–18.30Informatīva tiešsaistes nodarbība "E-komercijas platforma Etsy”

Nodarbības vadītāja Kristiāna Gulbina, e-komercijas platformu lietotāja ar vairāk kā 3 gadu pieredzi.Apraksts: nodarbības laikā būs iespēja uzzināt, kas ir Etsy, kādam nolūkam izmanto e-komercijas platformas, kas nepieciešamas, lai uzsākt pārdošanu Etsy un kā veiksmīgi tirgot savu produkciju.Mērķauditorija: iedzīvotāji, kuri vēlas uzsākt savu uzņēmējdarbību platformā EtsyNodarbības maksa: 9 Eiro (t.sk.PVN)Pieteikšanās: līdz 9. februārim


20. februāris plkst. 16.00–17.30Tiešsaistes nodarbība “eParaksta apmācības”

Nodarbības vadītāja Una Jirgensone, VAS LVRTC Komunikācijas un mārketinga vadītāja.Apraksts: nodarbību laikā būs iespēja uzzināt:

  • Kas ir Tava e-Identitāte un kur to izmantot?

  • Kā pārbaudīt un parakstīt dokumentus portālā eParaksts.lv, mobilajā lietotnē eParakstsLV un programmā eParakstītājs 3.0.?

  • Kā iegūt un lietot eParaksta rīkus (eParaksts mobile un eID karti).

Ir iespēja tiešsaistes nodarbībai pieslēgties arī no Peldu ielas 5, Liepājā.Mērķauditorija: ikviens interesentsPieteikšanās: līdz 19. februārim. Lai pieteiktos apmācībām, lūdzam aizpildīt reģistrācijas anketu


21. februāris plkst. 16.00–17.30Informatīva nodarbība “Darba tirgus tendences un prognozes”

Nodarbības vadītāja Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiāles nodarbinātības organizatore Linda Segliņa.Apraksts: nodarbības laikā būs iespēja uzzināt par darba tirgus aktualitātēm, gūt priekštatu par darba tirgū pieprasītākām profesijām un prasmēm. Nodarbības laikā iegūtā informācija var būt noderīga karjeras veidošanai un turpmākās izglītības izvēlei.Mērķauditorija: ikviens interesentsPieteikšanās: līdz 19. februārim.


27. februāris plkst. 14.00–15.00Informatīvs tiešsaistes pasākums "Atvērtās e-durvju dienas Liepājas Valsts tehnikuma Mūžizglītības nodaļā"

Pasākuma vadītāja Aigija Kraukle, Liepājas Valsts tehnikuma Mūžizglītības nodaļas vadītāja.Apraksts: Pasākuma laikā varēs iepazīties ar Liepājas Valsts tehnikuma Mūžizglītības nodaļas darbību. Būs iespēja uzzināt, kādas izglītības programmas un kursi tik piedāvāti iedzīvotājiem un kādas ir mācību iespējas Liepājas Valsts tehnikumā pieaugušajiem, ja ir vēlme iegūt jaunu profesionālo kvalifikāciju.Mērķauditorija: ikviens interesentsPieteikšanās: līdz 25. februārim


29. februāris plkst. 17.00–18.30Informatīva nodarbība “Montesori valodas materiāls - Latviešu valodas gramatikas apguve (vārdšķiras)”.

Nodarbības vadītāja Diāna Grundmane, pirmsskolas un Montesori skolas skolotāja.Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja iepazīties ar gramatikas materiālu, kurā tiek apskatītas visas vārdšķiras. Uzzināt kā ši materiālu pielietot ikdienā darbojoties ar bērnu pirmsskolas iestādē vai mājās. Izmantojot šo materiālu bērns gūst pieredzi par gramatiku un izzina vārdšķiru funkcijas.Mērķauditorija: Liepājas pilsētas un Dienvidkurzemes novada pirmsskolas izglītības pedagogi, pirmsskolas izglītības pedagogu palīgi un sertificētās auklesPieteikšanās: līdz 27. februārim.


Iedzīvotāji tiek aicināti aizpildīt aptauju par aktuālajām mācību interesēm pieaugušajiem. Balstoties uz aptaujas anketā iegūtajām atbildēm, tiks veidots mācību piedāvājums 2024. gadam.

Tāpat atgādinām, ka iedzīvotājiem ir iespēja pieteikties uz bezmaksas individuālajām karjeras atbalsta konsultācijām, aizpildot pieteikumu.

Informāciju sagatavoja:

Liepājas Izglītības pārvalde, Peldu iela 5, LV-3401, LiepājaE-pasts: info@liepaja.edu.lv16 views0 comments

Comments


bottom of page