top of page

Atsāksies nodarbības Grobiņas PIC


Oktobrī Grobiņas Pieaugušo izglītības centrā sāksies dažādas nodarbības. Šobrīd jau var pieteikties Veselības vingrošanai, Floristikai, Angļu valodai un Digitālajiem pakalpojumiem - no e-pasta līdz e-parakstam.

Bet jau 8.septembrī plksten 17:00 Grobiņas PIC kopā ar Skolēnu interešu centru aicina grobiņniekus un tuvākās apkārtnes iedzīvotājus uz atvērto durvju dienu, kā ietvaros notiks konsultatīvās psiholoģes, profesionālās izaugsmes veicinātājas Intas Santas lekcija "Saprast bērnu". Īpaši aicinām vecākus un pedagogus, kuriem ir svarīgi veidot saprotošas attiecības ar bērnu. Lekcijas laikā bērni varēs darboties radošajās darbnīcās. Pasākuma laikā varēs uzdot neskaidros jautājumus, pieteikties nodarbībām, aizpildīt aptauju par pieaugušo izgīītību novadā( https://forms.gle/mdMiTRBKoxaypudy9 ), uzzināt par Erasmus+ iespējām un projektiem. Pasākums notiek Grobiņas PIC un SIC telpās, M.Namiķa ielā 19, Grobiņā.


Turpmāk informācija par katru nodarbību."Veselības vingrošana" Lauras Muižnieces vadībā

Laura ir sertificēta fizioterapeite ar 10 gadu pieredzi savā profesijā. Ikdienā Laura palīdz cilvēkiem ar muguras un locītavu sāpēm dažādos vecumos, veic traumu rehabilitāciju, stājas korekciju u.c. Ikdienā fizioterapeite darbojos savā privātpraksē Grobiņā.


Veselības vingrošanas nodarbībās varēs: 1) Nostiprināt dziļo jeb korsetes muskulatūru; 2) Uzlabot aktīvo stabilitāti ap mugurkaulu; 3) Veidot stingrāku stāju; 4) Uzlabot ķermeņa kontroli un līdzsvar spējas; 5) Gūt pozitīvas emocijas.


Grupa ir bez vecuma ierobežojuma, intensitāte - zema/vidēja, ilgums 60 minūtes. Nodarbības notiks 2x nedeļā (7eur par nodarbību).

Līdzi nepieciešams savs vingrošanas paklājiņš un ūdens pudelīte. Pieteikties zvanot personīgi Laurai 26131810.Floristikas nodarbības ar Birutu Ignatovu

Nodarbības notiks reizi nedēļā pirmdienās plkst. 18:00-20:00

Pieteikšanās, rakstot uz grobinaspic@dkn.lv vai zvanot 25903405.Pieteikšanās, rakstot uz grobinaspic@dkn.lv vai zvanot 25903405.

61 views0 comments

Comentarios


bottom of page