top of page

No e-pasta līdz e-parakstam. Apgūsti digitālo pakalpojumu izmantošanuVēl ir iespējams pieteikties kursam "Digitālo pakalpojumu izmantošana ikdienas dzīves situāciju risināšanā". Nodarbības notiks M.Namiķa ielā 19, Grobiņā, bet ja būs pieprasījums, meklēsim veidus, kā īstenot mācības arī citur novadā. Tāpēc, ja kurss liekas noderīgs, aicinām pieteikties. Nodarbības uzsāksim oktobrī. Tās notiks piektdienās no plkst.15:00 - 18:00. Kursa saturs ir piemērots ikvienam, kurš vēlas iegūt pamatprasmes, lai darbotos ar datoru un internetu, izveidot e-pastu, kā arī pēdējie moduļi piemēroti arī tiem, kuri vēlas apgūt konkrētu digitālo pakalpojumu izmantošanu.

Kurss sastāv no 7 moduļiem, katrs ir 3 stundu garš, un katram modulim var pieteikties atsevišķi. Tāpēc, ja ieinteresē tikai , piemēram, 7. modulis par Latvija.lv un pensiju līmeņiem, droši var pieteikties tikai tam. Tā kā šis ir Izglītības un zinātnes ministrijas pilotprojekts, kursam par digitālo pakalpojumu izmantošanas prasmēm un to līdzfinansē Erasmus+ programma, šīs apmācības ir bez maksas. Iespēja pieteikt grupas, arī atsevišķiem moduļiem.

Aicinām nodot ar šo informāciju cilvēkiem, kuri nelieto internetu vai ir ierobežoti iespējās piekļūt nepieciešamajai informācijai.

Pieteikšanās, rakstot e-pastu grobinas.pic@dkn.lv vai zvanot pa tālr. 28382001, 25903405.15 views0 comments

Commentaires


bottom of page