top of page

Mūžizglītības iespējas pieaugušajiem - maija ziņu lapa

 Sveiciens maijā!

Maijs sākās ar svētkiem un plaukstošiem ķiršiem un ābelēm, turpinās ar dārza darbiem un īstu vasaras karstumu. Ja paliek kāds brīvs brīdis starp darbiem, aicinām padomāt par iesaistīšanos mūžizglītības pasākumos.

Grobiņas PIC regulārās nodarbības ir beigušās un atsāksies ar oktobri. Bet visā novadā un valsts līmenī ir daudz iespēju izglītoties, piesakoties Nodarbinātības Valsts aģentūras (NVA) kuponiem, uzsākot sen noskatītos kursus, piedaloties meistarklasēs vietējā bibliotēkā, kultūras namā, apmeklējot seminārus, iesaistoties projektos un izmantojot citas gan maksas gan bezmaksas iespējas.

 

Par iespējām izglītoties lasiet maija ziņu lapā.

 

Interneta un straujas attīstības laikmetā informācijas aprite ir ļoti strauja. Lai atrastu aktuālākos un sev piemērotākos pasākumus, seko mums sociālajos tīklos -https://www.facebook.com/dknpic , https://www.instagram.com/grobinaspic/ un mājas lapā.


Izmanto iespēju un piesakies konsultācijām par izglītošanās iespējām un iespējām izglītot, aizpildot pieteikuma anketu.

 

Kā arī aicinām līdzdarboties un sazināties ar mums, ja Tev ir idejas, prasmes, interesentu grupa u.c.,  nodarbību un kursu organizēšanai. Tāpat aicinām sūtīt mums ziņas par jau esošām izglītības iespējām jūsu ciemā, pagastā, pilsētā, lai informācija būtu vienkopus un visiem pieejama.

 

Tavi ieteikumi un aktīva līdzdalība pilnveido dzīvi novadā.


4 views0 comments

Comments


bottom of page