top of page

MĀCĪBU "Digitālo pakalpojumu izmantošana" PIRMĀ DALĪBNIEKU TIKŠANĀS JAU 26.MAIJĀ!

Jau pēc nedēļas, 26.maijā pulksten 16:00 notiks pirmā mācību "Digitālo pakalpojumu izmantošana ikdienas dzīves situāciju risināšanā" dalībnieku tikšanās. Grupā vēl ir brīvas vietas, tā kā var paspēt pieteikties. Tikšanās un turpmākais nodarbību cikls notiks M.Namiķa ielā 19, Grobiņā. Ja būs pieprasījums, meklēsim veidus, kā īstenot mācības arī citur novadā vasaras izskaņā vai rudenī, tāpēc, ja kurss liekas noderīgs, aicinām pieteikties pat, ja šobrīd esat aizņemti citās lietās.

Kursa saturs ir piemērots ikvienam, kurš vēlas iegūt pamatprasmes, lai darbotos ar datoru un internetu, izveidot e-pastu, kā arī pēdējie moduļi piemēroti arī tiem, kuri vēlas apgūt konkrētu digitālo pakalpojumu izmantošanu.

Kurss sastāv no 7 moduļiem, kas katrs ir 3 stundu garš, iekļaujot pauzes un patstāvīgo darbu, un katram modulim var pieteikties atsevišķi, tāpēc ja ieinteresē tikai , piemēram, 7. modulis par Latvija.lv un pensiju līmeņiem, droši var pieteikties tikai tam. Tā kā šis ir pilotprojekts, kursam par digitālo pakalpojumu izmantošanas prasmēm un to līdzfinansē Erasmus+ programma, šīs apmācības ir bez maksas.


Aicinām nodot ar šo informāciju cilvēkiem, kuri nelieto internetu vai ir ierobežoti iespējās piekļūt atbilstošajai informācijai.

Pieteikšanās, rakstot e-pastu grobinas.pic@dkn.lv vai zvanot pa tālr. +371 2590340

10 views0 comments

Komentarze


bottom of page