top of page

Liepājas IT kopiena martā piedāvā meistarklases, kas liks uzplaukt tavam radošumam

Martā piedāvājam meistarklases, kas liks uzplaukt tavam radošumam

  • 7. marts, meistarklase "Attēlu ģenerēšana ar mākslīgo intelektu" pēc meistarklases tu pratīsi radīt unikālus, radošus attēlus lietošanai profesionālajā darbībā! No abstraktiem un sirreāliem mākslas darbiem, līdz reālistiskiem produktu attēliem, ainavām un skatiem.

  • 12. marts, meistarklase "3D modelēšana ar Blender"Blender ir jaudīgs 3D datorgrafikas izstrādes rīks. To izmanto, lai veidotu animācijas filmas, vizuālos efektus, mākslu, 3D modeļus, kustību grafiku, interaktīvas 3D lietojumprogrammas un virtuālo realitāti.

  • 14. marts, meistarklase "Ievads programmēšanā ar Python"Python programmēšanas valoda ir lieliska izvēle gan iesācējiem, gan pieredzējušiem izstrādātājiem. Tā ir populāra tieši vienkāršības un daudzpusības dēļ – ar to var veikt dažādus uzdevumus, sākot no tīmekļa izstrādes līdz datu analīzei, automatizēšanai un mašīnmācībai. Tādas vietnes kā YouTube, Instagram, Spotify, Pinterest, Reddit, Dropbox ir izstrādātas, izmantojot Phyton.

  • 19. marts meistarklase "Ievads mājaslapu dizainā" – šajā meistarklasē būs iespēja uzzināt, kā radīt mājaslapu, kas raisa interesi. Kā arī noskaidrot, kas jāņem vērā, lai mājaslapa būtu gan vizuāli baudāma, gan praktiska un kā pie mājaslapas dizaina izveides pieiet profesionālis.

  • 21. marts, meistarklase "Mājaslapu izstrāde ar Webflow" – šajā meistarklasē varēsi uzzināt, kā taisīt mājaslapas ar Webflow. Šis ir vizuālās programmēšanas rīks, kas ļauj radīt mājaslapu ikvienam, kā arī palīdz saīsināt izstrādes laiku pieredzējušiem mājaslapu izstrādātājiem.

  • 26. marts, meistarklase "Praktiskā kiberdrošība: Kā sevi pasargāt?" – saņem praktiskus padomus no IT speciālista un sertificēta ētiskā hakera par to, kā pasargāt sevi un savus datus digitālajā vidē.4 views0 comments

Comentarios


bottom of page