top of page

Konference Dienvidkurzemes mūžizglītības attīstībai

Kādas ir eiropiešu vienojošās vērtības un kādas ir mūsu atšķirības? Kāpēc ir svarīgi saprast kopīgās vērtības? Kā tās var palīdzēt kopīgu mērķu sasniegšanai?

Grobiņas Pieaugušo izglītības centrs aicina uz konferenci, lai prezentēto projekta Susdevalues starprezultātus un aicinātu uz diskusiju par vērtībās un vajadzībās balstītu pieaugušo izglītību Dienvidkurzemes novadā. Konferences programma:

  • “Eiropieša vērtības un ģimenes vērtības” - Grobiņas PIC realizētā Erasmus+ projekta “Susdevalues” starprezultātu prezentācija;

  • “Personība un vērtība. Saprast bērnu” - lekcija par attiecību vērttību ģimenē, kā veidot attiecības ar bērnu, ko vadīs konsultatīvā psiholoģe, izaugsmes veicinātāja un eneagrammas trenere Intas Santa;

  • “Pieaugušo izglītības attīstība Dienvidkurzemes novadā - Grobiņas PIC jaunumi, pašvaldību pieredze Latvijā un Eiropā, diskusija un ideju darbnīca par pieaugušo izglītības attīstīšanu Dienvidkurzemes novada pilsētās un pagastu centros. Aicināti visi pieaugušo izglītībā iesaistītie, kuri organizē, īsteno un veicina pieaugušo izglītības attīstību, kā arī ikviens Dienvidkurzemes novada iedzīvotājs, kuram pieaugušo izglītības tēma ir aktuāla.

Konferences programma tiks precizēta.

Pasākums @facebook .

Konference notiks no 10:00-14:00, M.Namiķa ielā 19, Grobiņā. Konferenci varēs vērot arī tiešsaistē. Konferences dalībniekiem būs iespēja saņemt apliecību. Lūdzu, atzīmējiet, vai Jums būs nepieciešama apliecība.

Pasākuma laikā var notikt fotografēšana un filmēšana un iegūtie vizuālie materiāli var tikt izmantoti Grobiņas PIC un Erasmus+ publicitātei.


Pasākums tapis ar Eiropas Savienības programmas Erasmus+ līdzfinansējumu projekta SUSDEVALUES (rojekta nr. 2022-1-LV01-KA220-ADU-000085017) ietvaros.
23 views0 comments

Comments


bottom of page