top of page

Kā tikt pie pozitīvas psihiskās veselības? S.A.Ķ.E.R.


Veselībai, tostarp, psihiskajai, mēs ierasti pievēršamies tad, ja nākas saskarties ar kādu problēmu - trauksmi, atmiņas vai uztveres pasliktināšanos, depresiju vai izdegšanu. Kā būtu, ja mēs par savu veselību parūpētos pirms esam sastapušies ar šādām vai līdzīgām nedienām? Aicinām psiholoģes un pieredzējušas izaugsmes veicinātajas Intas Santas vadībā iepazīt dažādas zinātniskos pētījumos balstītas pieejas, kā parūpēties par savu (un, iespējams, arī apkārtējo) psihisko veselību, tādējādi uzlabojot sev (un, iespējams, apkārtējiem) dzīves kvalitāti. Vai tas būs kas tāds, kam jādzenas pakaļ, lai noķertu? Nē, drīzāk tas būs tā, it kā jāpastiepj roka un jāsaķer tas, kas tepat blakus jau ir. 

Nodarbību vadīs Inta Santa- psiholoģe un pieredzējusi izaugsmes veicinātaja.

Nodarbība notiks 10.aprīlī tiešsaistē. Lai nodarbība būtu pieejama pēc iespējas plašākai auditorijai, tā notiks divās sesijās no rīta 10:00-11:00 un vakarā 19:00 - 20:00. Pieteikšanās, aizpildot pieteikuma formu šeit.


Šī nodarbība ir ieskats neformālās izglītības programmā ar tādu pašu nosaukumu "Kā tikt pie pozitīvas psihiskās veselības? S.A.Ķ.E.R.". Programmas garums ir 2,5h un tās mērķis ir iepazīstināt ar jēdzienu "pozitīvā psihiskā veselība"un rīkiem, kā tādu uzturēt ikdienā. Programmai var pieteikt kolektīvu grupas.

Tāpat ir iespēja pieteikties neformālās izglītības programmai "Saprast sevi un apkārtējos. Bērni. Personību tipoloģija izaugsmei". Programmas mērķis ir iepazīt psiholoģiskās personību tipoloģijas – eneagramma teorētiskos pamatus un to, kā praktiski izmantot šīs zināšanas, lai uzlabotu attiecības ar bērniem. Programma ir 6h gara.

Vairāk informācijas par pieteikšanosneformālās izglītības programmām, zvanot 25903405 vai rakstot grobinas.pic@dkn.lv.
52 views0 comments

Comments


bottom of page