top of page

Izglītības nozares darbinieki aicināti piedalīties nodarbībā “Zinoši - kiberdroši”

Zināšanas ir kā vērtīgu instrumentu kopums, kas ļauj pieņemt atbilstošus lēmums, palīdz apzināt un pamanīt potenciālos riskus, lai izvairītos no negatīvām sekām. Kādi ir aktuālie kiberapdraudējumi, kā nepazaudēt savus datus vai naudu?

Liepājas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa aicina Liepājas un Dienvidkurzemes novada izglītības nozares darbiniekus 22. februārī plkst. 14:00 uz informatīvi praktisku nodarbību “Zinoši - kiberdroši”. Par aktuālo kibertelpā, krāpniecībām un kā labāk rīkoties dažādās situācijās pastāstīs projektu vadītāja un informācijas sistēmu drošības analītiķe ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi domēna vārdu sistēmas (DNS) pārvaldībā un kiberdrošībā Dana Ludviga. Nodarbības laikā būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes.

Savukārt praktiskajā daļā dalībniekiem būs iespēja iejusties kiber-detektīvu lomā, lai pētītu un analizētu kiberuzbrukuma gaitu, noskaidrotu ļaundari, kas atbildīgs par uzbrukumu starptautiskam uzņēmumam un uzzinātu par sekām, ar kādām tam jāsaskaras pēc tam. Interaktīvo spēli vadīs Daina Ozoliņa kas jau vairāk nekā 10 gadus strādā aizsardzības un drošības jomā ar mediju, informatīvās vides analīzes un kiberdrošības jautājumiem, īpašu uzmanību pievēršot tieši sabiedrības izglītošanas un apmācību pilnveidei.


Norises vieta: Kungu ielā 24 (Jauniešu māja), Liepājā

Datums  un  laiks:  22.februāris, no plkst. 14:00-16:30

Mērķauditorija: Liepājas un Dienvidkurzemes novada izglītības nozares darbinieki (skolu un pirmsskolu pedagogi, tehniskie darbinieki, kursu pasniedzēji, vadības komandas u.c.)

Pieteikšanās šeit: https://ej.uz/Zin_Kib , līdz š.g. 21. februārim.

11 views0 comments

Comments


bottom of page