top of page

Intas Santas lekcija "Personība un vērtība"

Konference Dienvidkurzemes mūžizglītības attīstībai 24.novembrī tiek veltīta vērtību izpratnei gan sabiedrības, gan personīgā līmenī.

Konferences ietvaros piedāvājam apmeklēt Intas Santas lekciju “Personība un vērtība. Saprast bērnu”. Lekcija ir par to, kā labāk saprasties vienam ar otru. Gan jau ka ir dzirdēts, ka nesapratne rodas tur, kur ir dažādas vērtības. Šīs lekcijas laikā tiks piedāvāts ieskats 9 dažādos personību tipos, to vērtībās un tajā, kā tās mēdz izpausties dzīvē, jo īpaši bērnu uzvedībā. Iespējams, ka šīs lekcijas laikā dalībnieki saredzēs sevi un sev tuvo bērnu nedaudz citā gaismā, gaismā, kas ļaus labāk saprast un pieņemt vienam otru. Tāpat, iespējams, ka šīs lekcijas rezultātā radīsies vēlme attīstīt kādu savstarpējās attiecības uzlabojošu prasmi. Ja, nu tomēr tas nenotiks,tad tā būsi iespēja iepazīt vienu no vissenākajām cilvēku attīstības sistēmām- eneagrammu un to, kā tā var palīdzēt uzlabot attiecības.

Lekcija būs noderīga ikvienam vecākam, vecvecākam un profesionālim, kuram ikdienā ir cieša saskarsme ar bērniem. Lekcija notiks no plkst.12:00-14:00.

Inta Santa - konsultatīvā psiholoģe, izaugsmes veicinātāja un enegrammas trenere. Mājas lapas www.enneagramcoaching.lv veidotāja un uzturētāja. Vairāk par lektori www.intasanta.lv

Vairāk par konferenci https://fb.me/e/TIpbIiDx . Konferencei jāpiesakās iepriekš aizpildot pieteikuma formu https://forms.gle/G8Jo8NceVHJ4CPzY6. Konferences dalībnieki varēs saņemt apliecību, kas jāatzīmē pieteikuma anketā.


Jautājumu gadījumā rakstīt grobinas.pic@dkn.lv vai zvanīt 25903405

33 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page