top of page

Iespēja apgūt metināšanas arodu
Mācību centra BUTS Liepājas filiāle sadarbībā ar “LSEZ Jensen Metal SIA” piedāvā lielisku iespēju BEZ MAKSAS apgūt metinātāja arodu (teoriju un praksi) mācību centrā BUTS un uzsākt darbu pieredzes bagātā uzņēmumā “LSEZ Jensen Metal SIA”, Liepājā. Mācībās gaidīti gan vīrieši, gan sievies.


BUTS Liepājas filiāles Metināšanas laboratorijā, Strazdu ielā 16A, varēsi apgūt metināšanas veidu TIG (lokmetināšana metināšanā ar volframa elektrodu inertās gāzes vidē) 80 stundu apjomā, viena mēneša periodā. Veiksmīgu apmācību rezultātā tiksi nodrošināts ar stabilu darba vietu vienā no lielākajiem metālapstrādes uzņēmumiem – “LSEZ Jensen Metal SIA”, kas atrodas Ģenerāļa Baloža ielā 34, Liepājā.


Papildu profesijas apguvei, pievienojoties uzņēmumam, Tu iegūsi:

Sadarbību ar profesionāliem kolēģiem un karjeras izaugsmes iespējas;

Iespēju piedalīties dažādās apmācībās un pilnveidot savas prasmes;

Mūsdienīgu darba vidi un apstākļus (plaša ražotne; moderns aprīkojums un instrumenti; bezmaksas 24/7 sporta zāle uzņēmuma telpās; kopīgi svētki un dāvanas; pabalsti; līdzfinansētas pusdienas, kā arī vakariņas, ja strādā vakara maiņā; veselības apdrošināšanas polise u.c.);

Atalgojumu, sākot no 1030 EUR (pirms nodokļu nomaksas) un vairāk, atbilstoši prasmēm un pieredzei (vidēji pirmajā darba gadā metinātāji saņem 1300 EUR (pirms nodokļu nomaksas) un vairāk).

Vairāk par uzņēmumu lasi šeit https://www.jensenmetal.lv/lv/career


Pieteikumu metināšanas mācībām lūgums sūtīt uz e-pastu: cv@jensenmetal.eu.


Lai pārliecinātos, ka šis arods ir Tev piemērots, katru pirmdienu no 8.30 līdz 17.30 BUTS Metināšanas laboratorijā interesenti aicināti iepazīties ar šo metināšanas veidu. Būs pasniedzējs, kas parādīs un pašiem praktiski ļaus izmēģināt TIG metināšanu.


Papildu informācijai, zvaniet mācību centra BUTS Liepājas filiālei +371 63 489 369.

7 views0 comments

Comments


bottom of page