top of page

Erasmus stāstu vakars

No 9. līdz 14. oktobrim Eiropā notiek #ErasmusDienas. Tās ir 6 dienas, kad projektu īstenotāji un dalībnieki īpaši aktīvi dalās savā pieredzē, lai atklātu Eiropas kultūras daudzveidību un informētu savus līdzcilvēkus par mobilitātes vērtību, ieguvumiem no mobilitātes un parādītu plašākai sabiedrībai savus Erasmus+ projektu rezultātus.


Arī Grobiņas Pieaugušo izglītības centrs ir Erasmus+ Latvija kopienā, rakstām projektus, sadarbojamies ar organizācijām dažādās Eiropas valstīs, veidojam kopīgus mācību materiālus un plānojam nākotnes rīcības, kas attīstīs un pilnveidos gan mūsu iestādi un mūžizglītības kultūru novadā, gan mūsu partnerorganizācijas, gan Eiropu kopumā.

12.oktobrī aicinām ciemos uz Erasmus sarunu vakaru, kurā iepazīstināsim ar saviem projektiem, dalīsimies pieredzē par piedzīvoto mobilitātēs un pastāstīsim par Erasmus iespējām. Grobiņas Pieaugušo izglītības centrs, M.Namiķa ielā 19, Grobiņā.


Lūgums pieteikties iepriekš, līdz 11.oktobrim, aizpildot anketu https://forms.gle/CWdQALB6ZakmnAfA6 , lai zinām, cik lielu telpu ieplānot un cik daudz krūzīšu tējai sagatavot.


3 views0 comments

Comments


bottom of page