top of page

Erasmus+ projekts jauniešiem "Healthy Life, Happy Life"

Organizācija “Keep the Change” aicina JAUNIEŠUS vecumā no 18-29 gadu vecumam pieteikties dalībai Erasmus+ jauniešu projektā. Projekts “Healthy Life, Happy Life” notiks Gruzijā no 9. līdz 20. aprīlim. Uzturēšanās, ceļa un ēšanas izdevumi tiek apmaksāti no Erasmus+ programmas līdzekļiem.

Jaunieši caur aizraujošām aktivitātēm gūs vērtīgu ieskatu par veidiem kā attīstīt savu emocionālo inteliģenci un pašapziņu, uzzinās, kas ir veselīgs dzīvesveids, tai skaitā sabalansēts uzturs un sporta priekšrocības. Jauniešiem būs iespēja mācīties, darot: varēs piedalīties un vadīt aktivitātes projekta laikā. Kopumā projekts veicinās pozitīvu domāšanu un labklājību, radot atbalstošu un pozitīvu vidi.

Šī visaptverošā programma ir izstrādāta, lai sniegtu dalībniekiem zināšanas, prasmes un attieksmi, kas nepieciešamas tagadnei un nākotnei. Sadarbojoties grupās un iesaistoties praktiskos vingrinājumos, dalībnieki gūs praktisku pieredzi, kā pielietot jauniegūtās prasmes ikdienā. Projekts tiek īstenots pateicoties Eiropas Komisijas Erasmus+ programmas finansiālam atbalstam.

Piesakies jau tagad Erasmus+ projektam un iegūsti dzīvi mainošu pieredzi.

Vairāk informāciju par projektu atradīsi šeit: https://ej.uz/piedzīvojums_gruzijā 


Piesakies līdz 07.02.2024 šeit: https://ej.uz/piesakies_Gruzijai 

 

Projekta aktualitātēm un citiem notikumiem var sekot līdzi biedrības sociālajos tīklos Facebook un Instagram. Par biedrību “Keep the Change”

„Keep the Change“ organizācija īsteno aktivitātes par tēmām, kas vērstas uz pašattīstību, motivācijas veicināšanu, stresa menedžmentu, sociālām un emocionālām prasmēm, sportu, veselību un citām prasmēm, kas nepieciešamas ikdienā – personīgi un profesionāli.

FACEBOOK: @keepthechange.ngoINSTAGRAM: @keepthechange.ngoTIKTOK:@keepthechange.ngo

7 views0 comments

Comments


bottom of page