top of page

Erasmus+ apmācības “All colours of education”


Organizācija “Keep the Change” aicina jauniešus vecumā no 18 -30 gadu vecuma pieteikties dalībai Erasmus+ apmācībās. Projekts "All colours of education" notiks Čehijas pilsētā Ivančice no šā gada 7. līdz 15. novembrim. Uzturēšanās, ceļa un ēšanas izdevumi tiek apmaksāti no Erasmus+ programmas līdzekļiem.

Projekta “All colours of education” laikā dalībnieki uzzinās kā izmantot vizuālās domāšanas līdzekļus darbā ar jauniešiem, apgūs vizuālās valodas pamatelementus un kombinēšanu, lai spētu izveidot savu vizuālo bilbliotēku, uzzinās kāpēc vizuālie materiāli ir noderīgi un kā tie palīdz labāk atcerēties, motivēt, piesaistīt uzmanību un aicināt rīkoties.

Pavadi aizraujošu nedēļu kopā ar jauniešiem no dažādām valstīm!

Vairāk informācijas - https://ej.uz/coloursINFOPACK

Līdz 07.10.2023 piesakies projektam šeit - https://ej.uz/coloursApply

Projektu rīko Čehijas neformālās izglītības organizācija “Stredisko Volneho Casu Ivancice”, sadarbībā ar partnerogranizācijām no Latvijas, Rumānijas, Itālijas, Somijas, Austrijas, Grieķijas, Lietuvas, Vācijas, Ungārijas, Bulgārijas un Turcijas.

Projekta aktualitātēm un citiem notikumiem var sekot līdzi biedrības sociālajos tīklos Facebook un Instagram. Projekts tiek īstenots pateicoties Eiropas Komisijas Erasmus+ programmas finansiālam atbalstam.

Par biedrību “Keep the Change”

„Keep the Change“ ir bezpeļņas organizācija, kas atrodas Dienvidkurzemes reģionā, Latvijā. Dibināta 2017. gadā. NVO pievēršas tādām tēmām kā pašattīstība, motivācija, stresa menedžments, sociālās un emocionālās prasmes, sports, veselība un kā attīstīt dažādas prasmes, kas nepieciešamas ikdienā – personīgi un profesionāli.

FACEBOOK: @keepthechange.ngo INSTAGRAM: @keepthechange.ngo

9 views0 comments

コメント


bottom of page