top of page

Atkārtota pieteikšanās kursam "Digitālo pakalpojumu izmantošana"

Izsludinām atkārtotu pieteikšanos kursam "Digitālo pakalpojumu izmantošana ikdienas dzīves situāciju risināšanā". Nodarbības notiks M.Namiķa ielā 19, Grobiņā, bet ja būs pieprasījums, meklēsim veidus, kā īstenot mācības arī citur novadā vasaras izskaņā vai rudenī, tāpēc, ja kurss liekas noderīgs, aicinām pieteikties pat, ja šobrīd esat aizņemti citās lietās. Pieteikšanās ir atvērta līdz 5.septembrim un konkrēts nodarbību laiks tiks noteikts kopā ar grupas dalībniekiem.

Kursa saturs ir piemērots ikvienam, kurš vēlas iegūt pamatprasmes, lai darbotos ar datoru un internetu, izveidot e-pastu, kā arī pēdējie moduļi piemēroti arī tiem, kuri vēlas apgūt konkrētu digitālo pakalpojumu izmantošanu.

Kurss sastāv no 7 moduļiem, kas katrs ir 3 stundu garš, un katram modulim var pieteikties atsevišķi, tāpēc ja ieinteresē tikai , piemēram, 7. modulis par Latvija.lv un pensiju līmeņiem, droši var pieteikties tikai tam. Tā kā šis ir pilotprojekts, kursam par digitālo pakalpojumu izmantošanas prasmēm un to līdzfinansē Erasmus+ programma, šīs apmācības ir bez maksas. Iespēja pieteikt grupas, arī atsevišķiem moduļiem.


Aicinām nodot ar šo informāciju cilvēkiem, kuri nelieto internetu vai ir ierobežoti iespējās piekļūt atbilstošajai informācijai.

Pieteikšanās, rakstot e-pastu grobinas.pic@dkn.lv vai zvanot pa tālr. +371 2590340
40 views0 comments

Comments


bottom of page