top of page

Aicinām darba devējus pieteikt savus darbiniekus neformālās izglītības programmām

Aicinām pieteikt kolektīvu grupas neformālās izglītības programmām. Šobrīd pieejamās programmas: 

  • “Kā tikt pie pozitīvas psihiskās veselības? S.A.Ķ.E.R.”(2,5h) nodarbības mērķis ir iepazīstināt ar jēdzienu "pozitīvā psihiskā veselība" un rīkiem, kā tādu uzturēt ikdienā. Plašāk Grobiņas PIC. Maksa grupai līdz 20 cilvēkiem ir 300 EUR.

  • "Saprast sevi un apkārtējos. Bērni. Personību tipoloģija izaugsmei".(6h) Nodarbības mērķis ir iepazīt psiholoģiskās personību tipoloģijas – eneagramma teorētiskos pamatus un to, kā praktiski izmantot šīs zināšanas, lai uzlabotu attiecības ar bērniem. Noderīga vecākiem, pedagogiem un citiem.  Plašāk Grobiņas PIC. Maksa grupai līdz 20 cilvēkiem ir 700 EUR.

  • "No e-pasta līdz e-parakstam"  - digitālo pakalpojumu izmantošana un pamatprasmes datora un interneta lietošanā.(7moduļi, katrs modulis 3h, var izvēlēties vienu vai vairākus moduļus). Plašāk Grobiņas PIC. Maksa grupai līdz 8 dalībniekiem ir 150EUR par 1 nodarbību (1 modulis pēc izvēles), vai 900 EUR par visu kursu.

  • “Manu personīgo finanšu plānošana”(21h) un "Finanšu drošības pamati: Kā nosargāt savu naudu un atpazīt finanšu krāpniekus"(21h) Nodarbībās varēs apgūt tādas tēmas kā personīgā budžeta plānošana, ienākumu un izdevumu plānošana un kategorizēšana, uzkrājumu nozīme, pensijas līmeņi, to atšķirības, apdrošināšanas veidi, uzzināt par dažādiem krāpniecības veidiem, kā tos atpazīt, nodrošināt savu datu un finanšu drošību (naudu) pret krāpniecību. Šobrīd nodarbības ir BEZ MAKSAS. Plašāk Grobiņas PIC. 

  • "Darbs ar grafiskās noformēšanas rīku "Canva"", kas sastāv no moduļiem ""Canva" pamati" (12h), ""Canva" dizains - fonti, krāsas" (12h), ""Canva" iespējas - aplikācijas, mājaslapa u.c."(12h), "Video veidošanas pamati ar "Canva""(12h). Grupa līdz 8 dalībniekiem. Maksa grupai par vienu moduli ir 480 EUR


Par aktīvu dalību nodarbībās izsniedzam apliecinājumu.


Finanšu pratības nodarbības ir finansētas Izglītības un zinātnes ministrijas īstenotā Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta “Nacionālie koordinatori dalības pieaugušo izglītībā veicināšanai Latvijā”, projekta numurs - 101144108-NCLV2024-2025-ERASMUS-EDU-2023-AL-AGENDA-IBA, mācību programmas pilotēšanas ietvaros, tāpēc šobrīd dalība tajās ir BEZ MAKSAS.


Aicinām apskatīt arī citus piedāvājumus sadaļā KURSI, kā arī pieteikties konsultācijām, ja ir zināmas darbiniekiem nepieciešamās prasmes un zināšanas, bet nav pieejama attiecīga mācību programma. Informācijai par programmām, izmaksām un praktiskajiem jautājumiem aicinām sazināties ar Pieaugušo izglītības darba speciālisti un koordinatori Ievu Ignatovu, zvanot pa mob.tālr.25903405, rakstot grobinas.pic@dkn.lv.

21 views0 comments

コメント


bottom of page